Zastoupení Alpha innotec

Tepelná čerpadla Alpha innotec se vyznačují kompaktní konstrukcí, téměř bezhlučným provozem i moderním a elegantním designem.

Alpha_innotec-logo

Výrobce tepelných čerpadel Alpha innotec disponuje špičkovým know-how na poli tepelné a chladící techniky. Důsledná inovační politika, trvalý technický vývoj, kvalifikovaní a motivovaní instalační partneři i cit pro trh mají za důsledek, že Alpha-InnoTec patří k vedoucím evropským výrobcům tepelných čerpadel. Ve Švýcarsku je již dokonce prodejním lídrem. Výrobní závod se nachází v bavorském Kasendorfu a do finální podoby byl dostavěn na jaře 2007 investicí 13 milionů EURO s roční výrobní kapacitou až 70 000 kusů tepelných čerpadel. Zaměstnání zde nachází okolo 380 plně kvalifikovaných pracovníků, kteří se zabývají vývojem, konstrukcí i vlastní výrobou tepelných čerpadel.

V roce 2011 došlo k fůzi s švédskou firmou NIBE, což ještě více zvýšilo prodej, ale také vývoj v oblasti tepelných čerpadel. Alpha innotec je v současné době největším výrobcem tepelných čerpadel v Německu, což jasně dokládá oblibu této značky a s tím související kvalitu a uživatelsky přívětivé ovládání díky regulaci Luxtronik II.

Pod značkou Alpha innotec zajišťujeme autorizovaný:

Návrh

Prodej

Zěme-Voda

TEPELNÁ ČERPADLA ZEMĚ-VODA

Čerpají energii nejčastěji ze skalního podloží, povrchové vrstvy půdy v okolí budovy pomocí primárního okruhu. Jedná se o zemní výměník, kterým proudí nemrznoucí směs, s jejíž pomocí je energie přenášena do tepelného čerpadla, kde je s vysokou účinností přeměněna na tepelnou energii. Součástí zařízení jsou vždy oběhová čerpadla, regulace, záložní elektrokotel a případně vestavěný zásobník teplé vody.

vzduch-voda

TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH-VODA

Venkovní vzduch je možné využít pro ohřívání, ale také chlazení budovy. Dokonce při mínusových teplotách vzduch obsahuje teplo, které je možné získat díky tepelnému čerpadlu Alpha innotec typu vzduch–voda, a následně ho využít pro vytápění domu a pro ohřev vody způsobem, který je přijatelný pro životní prostředí i vaši peněženku. Stejné tepelné čerpadlo je možné využít i jako klimatizační jednotku, která chladí dům v letním období.

Nová pokojová řídicí jednotka – RBE +

Regulace Alpha innotec RBE+

Chcete své tepelné čerpadlo pohodlně ovládat z obývacího pokoje v reálném čase, aniž byste museli jít do své kotelny?

Máme řešení s naší novou pokojovou regulací RBE +

Výhody pokojové regulace RBE +

Nová pokojová regulace RBE + s integrovaným prostorovým čidlem umožňuje velmi snadné ovládání tepelného čerpadla z vašich pokojů.

Moderní a intuitivní dotykový displej, který je naistalován v požadované místnosti a připojen k ovládání tepelného čerpadla. Uživatel na první pohled uvidí nejdůležitější informace o svém topném systému, jako je teplota, vlhkost, venkovní teplota nebo aktuální teplota v zásobníku teplé vody. Zobrazeny jsou také podporované režimy a jejich provozní stav. V případě poruchy bude také informován zákazník. Na jednotlivých funkčních stránkách lze nastavované hodnoty kdykoli číst a měnit. RBE + přenáší nastavení v reálném čase do tepelného čerpadla, kde je okamžitě přeneseno do systému.

Integrované pokojové čidlo řídí efektivní práci tepelného čerpadla podle potřeb: Pokud se místnost příliš zahřeje, například slunečním zářením nebo kamny, RBE + zajistí, aby se tepelné čerpadlo automaticky přizpůsobilo. Pokud teplota v místnosti nedosáhne nastavené hodnoty, tepelné čerpadlo poskytuje potřebnou topnou energii díky inteligentnímu řízení k dosažení požadovaného pohodlí v místnosti.

S RBE + máte výhodu dvakrát: Na jedné straně máte snadný přístup k nejdůležitějšímu nastavení vašeho systému tepelného čerpadla přímo z vašeho pokoje a na druhé straně pokojová řídicí jednotka efektivně podporuje na základě potřeb provoz tepelné čerpadlo a tím vám pomůže ušetřit náklady na vytápění.

Výhody RBE+

  • Snadné a intuitivní ovládání
  • Nadčasový, elegantní design
  • Moderní design s dotykovým ovládáním
  • Ovládejte pohodlně z obývacího pokoje
  • Všechny důležité informace na první pohled
  • Integrovaný pokojový senzor pro optimální příjemnou teplotu
  • Hodnoty teplot čitelné kdykoli a měnitelné v reálném čase
  • Šetří náklady na vytápění
  • Vhodné v kombinaci s tepelnými čerpadly
RBE

Tepelná čerpadla Alpha innotec