Zastoupení Nibe

Špičkové technologie NIBE a více než třicet let zkušeností vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí.

Nibe-logo

Nabízíme švédská tepelná čerpadla, která jsou jedničkou na českém trhu. Prodaných a namontovaných čerpadel Nibe ročně převyšuje v ČR 3.000 kusů a jsou tak v tomto odvětví nejprodávanější značkou. Špičkové technologie NIBE a více než třicet let zkušeností vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí. Tepelná čerpadla NIBE se vyznačují srozumitelným ovládáním, příjemným designem a spolehlivým provozem.

Pod značkou Nibe zajišťujeme autorizovaný:

Návrh

Prodej

Servis

TEPELNÁ ČERPADLA ZEMĚ-VODA

Čerpají energii nejčastěji ze skalního podloží, povrchové vrstvy půdy v okolí budovy pomocí primárního okruhu. Jedná se o zemní výměník, kterým proudí nemrznoucí směs, s jejíž pomocí je energie přenášena do tepelného čerpadla, kde je s vysokou účinností přeměněna na tepelnou energii. Součástí zařízení jsou vždy oběhová čerpadla, regulace, záložní elektrokotel a případně vestavěný zásobník teplé vody.

TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH-VODA

Venkovní vzduch je možné využít pro ohřívání, ale také chlazení budovy. Dokonce při mínusových teplotách vzduch obsahuje teplo, které je možné získat díky tepelnému čerpadlu NIBE typu vzduch–voda, a následně ho využít pro vytápění domu a pro ohřev vody způsobem, který je přijatelný pro životní prostředí i vaši peněženku. Stejné tepelné čerpadlo je možné využít i jako klimatizační jednotku, která chladí dům v letním období.

VENTILAČNÍ TEPELNÁ ČERPADLA

Proč se zbavovat staré energie, když ji místo toho můžete recyklovat? Ventilační tepelné čerpadlo je v zásadě systém na recyklaci energie. Odebírá energii teplému vnitřnímu vzduchu, který je odváděn z vašeho domova ventilačním systémem a používá ji k vytápění a k ohřevu čerstvého přiváděného vzduchu a teplé vody. Aby ventilační tepelné čerpadlo fungovalo, musí se při stavbě domu zároveň vybudovat potřebný ventilační systém.

ŘADA „S“

SRDCE VAŠÍ INTELIGENTNÍ DOMÁCNOSTI

Chceme vám usnadnit každodenní život. Připojený online systém zajišťuje, že vše běží hladce. Nastavením teploty podle svých denních modelů získáte maximální pohodlí a minimální spotřebu energie. Váš dům se okamžitě stane udržitelnějším a životní náklady se sníží. Nová řada S má propracovaný design s funkcí push to open dveře. Rozhraní se snadno ovládá pomocí integrované dotykové obrazovky.

Se spuštěním řady S je uvolněna také nově vyvinutá aplikace myUplink a myUplink PRO;
klíč k vaší inteligentní domácnosti a propojené budoucnosti.

Nibe S1155

Nibe ŘADA „S“

Funkce na první pohled

 • Řídí vytápění, chlazení, větrání a také teplou vodu a FV
 • Nadčasový, elegantní design
 • Dotykový displej s funkcí přejetí prstem
 • Součást vaší chytré domácnosti
 • Jednoduché ovládání pomocí inteligentního průvodce
 • Komunikace kompletně v českém jazyce
 • myUplink jako výkonná aplikace
 • Bezdrátové ovládání pomocí pokojového termostatu
 • Funkce inteligentního ovládání pro přípravu teplé vody podle potřeby
 • Regulace podle předpovědi počasí
 • Připraveno pro hlasové ovládání
 • Aktualizace firmwaru přes W-LAN
 • Pětiletá záruka prostřednictvím registrace aplikace
 • Servisní kontakt přes aplikaci
Nibe myUplink
Smart technologie

CHYTRÁ TECHNOLOGIE PRO DOMÁCNOST

Řada S vám nabízí produkty plné inteligentních technologií, které se rychle stanou přirozenou součástí vaší inteligentní domácnosti. Řadu S můžete ovládat přímo ze smartphonu a také na dálku spouštět diagnostiku. Řada S má podporu hlasových asistentů a výstražných signálů prostřednictvím zpráv a e-mailů, což vám umožní rychle reagovat.

Komfort

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Můžete ovládat spotřebu energie tím, že sleduje vaše vytápění a ohřev vody, ať už jste kdekoli. Zpracováním předpovědi počasí pomocí polohy GPS a internetu vám řada S nabízí předem dokonalé vnitřní klima. Aby bylo dosaženo maximálního pohodlí a minimální spotřeby energie, řada S jednoduše přizpůsobí teplotu vašim každodenním rutinám. Řada S nabízí nový a elegantní design s dveřmi, které můžete otevřít stisknutím.

Udržitelnost

UDRŽITELNÁ TECHNOLOGIE

Nová řada S od společnosti NIBE má uživatelsky přívětivé rozhraní pro optimální flexibilitu. Můžete si vybrat mezi ovládáním tepelného čerpadla prostřednictvím Wi-Fi připojení nebo přímo na dotykové obrazovce. Připojený operační systém usnadňuje proces jak vám, tak instalačnímu technikovi.

Upplink

MYUPLINK

myUplink je optimální způsob ovládání tepelného čerpadla NIBE řady S přímo ze smartphonu. Když jste připojeni, můžete načíst data v reálném čase nebo upravit nastavení bez ohledu na to, kde jste. Instalace a údržba tepelného čerpadla nikdy nebyla snazší. S myUplink můžete také aktualizovat software. Připojením k bezplatné webové službě IFTTT můžete své tepelné čerpadlo plně využívat i s dalšími inteligentními domácími zařízeními.

smart

SMART

Řada NIBE S je dosud nejchytřejší produktová řada. Je plně připravena vyhovět dnešním požadavkům díky své nové technologii a inovativnímu designu. Vaše spotřeba energie se stává zelenější, levnější a vše můžete sledovat na svém smartphonu nebo tabletu.

Konektivita

KONEKTIVITA

Řada NIBE S je přirozenou součástí vaší inteligentní domácnosti. Díky integrovanému a bezdrátovému připojení můžete teplené čerpadlo naistalovat, ovládat a komunikovat s ním přímo prostřednictvím smartphonu.

My upplink

MYUPLINK

S nově vyvinutou aplikací myUplink můžete načíst data z tepelného čerpadla v reálném čase, sledovat vše ze svého chytrého telefonu nebo tabletu a zajistit, aby tepelné čerpadlo fungovalo bezchybně.